امروز قطار انقلاب اسلامی ایران با پشت سرگذاشتن تمام فراز و نشیب ها ،سربلندانه به ایستگاه چهلم خود رسید .به کوری چشم آنانیکه دیدن جشن چله انقلاب را نداشتند ،مردم باوفای ایران اسلامی با وقار ،عزت وسربلندی هر چه تمامتر در پیشگاه چشمان بهت زده جهانیان ،جشنی با شکوه تر از بهمن های پیش برگزار کرد.
امروز مردم وفادار به آرمانهای انقلاب ،امام ورهبری منسجم تر از سالهای پیش و با مشت های گره کرده تر از قبل به خیابانها آمدند تا روای حمایت همه جانبه خود از انقلاب و نظامشان باشند ،مردمی که سرمای بهمن  هم نتوانست آنها را از حضور در جشن بهار آزادیشان باز دارد.
درست که عدوات دشمنان و تحریم های ظالمانه سختی هایی را بر این مردم تحمیل نموده است،درست که گرانی بسیاری از اقلام وکالاها گلایه آنان را بر انگیخته است ،درست که از برخی سوء مدیریت ها رنجیده خاطر شده اند ،اما هرگز نگفته اند که انقلاب آنها انقلاب نان وشکم بوده  تا بخاطر کاستی ها و سختی ها به انقلابشان پشت کرده و تعبیرگر خواب دشمنانشان باشند!
بله !با وجود تمام سختی ها وگلایه ها امروز همه آمدند ،از پیر وجوان تا کاسب وکارگر ،از محصل ودانشجو تا معلم واستاد ،از بسیجی و پاسدار تا ارتشی وپلیس ، اصولگرا واصلاح طلب همه آمدند تا دست دردست هم شکوه وعظمت ملتی رابه نمایش بگذارند که چهل سال  تمام پشت به پشت هم  ،با همدلی و وحدت از انقلاب  خود جانانه دفاع کرده اند.
امروز شکوه وعظمت حضور ملت باعزت ایران باردیگر جهانیان را غافلگیر کرد ،این شکوه وهمراهی تداعی گر حماسه آفرینی ملتیست که در خوشی وسختی ،ودر همه حال از جان خود مایه گذاشته تا نهال انقلاب اسلامی، امروز چهل سالگی وفصل تنومندی خود را به چشم ببیند وخواب دشمنان را بی تعبیر بگذارد!
بلی !مراسم راهپیمایی بزرگ روز ۲۲ بهمن و «جشن بزرگ چهلم انقلاب اسلامی»بودو مردم از ساعت ۹ صبح امروز  وهمزمان درسراسرنقاط کشور راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را در شهرها وبخش های سراسر استانها با شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» آغاز کردند.
ملت ولایتمدار و قدرشناس ایران ، اعم از زن و مرد، پیر و جوان با فریاد‌های «الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و با حمل دست نوشته‌ها» باردیگر ایستادگی خود پای انقلاب و نظام را به رخ دشمنان نظام ایران اسلامی کشاندند.
آری مردم فهیم ما به خوبی قدرشناسی خود را به نمایش گذاشتند ،آنان با صبر وبصیرت به ندای رهبرشان لبیک گفته و گرانی ها وسختی ها و عداوت و تلاش آشکار وپنهان دشمنان هم نتوانست آنان را خانه نشین کرده تا در جشن شکوه انقلابشان شرکت نکنند .
وقتی مردمی به این نجابت و با صلابتی همچون کوه در پشت انقلابشان ایستاده اند ،اینک نوبت مسئولین است که قدر این ذخیره ارزشمند و مولفه مهم استقامت وپایداری نظام را بدانند ،گامهایشان را در راستای  رفع  مشکلات این مردم بلند تر برداشته و همانگونه که شایسته آنان است برایشان فراهم آورند!
واقعا حیف نیست مطالبات وخواسته های ملتی با این بزرگی ونجابت با پیشینه ای به درازای تاریخ کهن این سرزمین ،به حال خود  رها شده ویا اینکه بزرگی ،کرامت وعزت آنان در بین صف گوشت وخواربار سهمیه ای لگدمال شود ؟! به راستی که این ملت سزوار بهترین ها ست،مسئولین عزیز ! فردا نوبت شماست.
 
  • Дата: 23 بهمن 1397
  • Автор: hamideh314
بیشتر »

Related image

آتش زدن به خانه مولا بهانه بود / مقصود خصم، کشتن بانوی خانه بود / با آن همه سفارش پیغمبر خدا / پاداش دوستی علی، تازیانه بود / آن شب قویترین سند غربت علی / تشییع مخفیانه و دفن شبانه بود

آجرک الله یا بقیه الله

ایام سوگواری  شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت وتعزیت باد 

 

  • Дата: 13 بهمن 1397
  • Автор: hamideh314
بیشتر »

فاطمیه آمد و آن مونس و همدم کجاست؟ شمع میپرسد ز پروانه گل نرگس کجاست؟

در عزای مادرت یابن الحسن یکدم بیا ، تا نپرسد این جماعت بانی مجلس کجاست

 

 Image result for ‫وای ٠ادر٠‬‎

 

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد

بیشتر »

امروز 9 دی (جدی) مصادف است با سالروز حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مردم ایران محسوب می شود.

حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

سالروز ح٠اسه 9 دی ، روز بصیرت و ٠یثاق ا٠ت با ولایت ، گرا٠ی باد

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد کرد.

می توان گفت نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است. روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند. در روز نهم دی ماه 1388، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام گردید.

بیشتر »

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

Image result for ‫٠تن ولادت رسول‬‎

 

 

 

نور عترت آمد از آیینه ام
کیست در غار حرای سینه ام
رگ رگم پیغام احمد می دهد
سینه ام بوی محمد می دهد
میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع)  وهفته وحدت تبریک و تهنیت باد

 

بیشتر »

ای امت رسول، قیامت بپاکنیدلبریز،جام دیده زاشک عزاکنید/درماتم پیمبروتنهایی علی باید/برای حضرت زهرا دعا کنید . . .

 

Bildergebnis für ‫عکس رحلت حضرت ٠ح٠د و ا٠ا٠حسن‬‎


رحلت شهات گونه نبی مکرم اسلام(صل الله علیه واله وصلم)وامام حسن مجتبی علیه السلام  وامام غریبان امام رضاعلیه السلام تسلیت وتعزیت باد.

  • Дата: 16 آبان 1397
  • Автор: hamideh314
بیشتر »

السلام علیکم یااباصالح المهدى (عج)السلام علیک یاامین الله فى ارض وحجته على عباده(یاصاحب الزمان آجرک الله)

 

 

تصاویر تاسوعا,تصاویر تاسوعای حسینی

ماه محرم برعاشقان ودلدادگان امام حسین علیه السلام تسلیت عرض مینمایم)

  • Дата: 29 شهریور 1397
  • Автор: hamideh314
بیشتر »